Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
mcclap

Movie Buff - 261 Film Ratings

Member Since: Jun 23, 2018

Location: Australia

more Recent Ratings
60 40% T2 Trainspotting (2017) - Jun 23, 2018
60 40% Rocky III (1982) - Jun 23, 2018
60 40% The Disaster Artist (2017) - Jun 23, 2018
60 40% Columbus (2017) - Jun 23, 2018
50 11% Kingsman: The Golden Circle (2017) - Jun 23, 2018
60 40% Things to Come (2016) - Jun 23, 2018
60 40% Author: The JT LeRoy Story (2016) - Jun 23, 2018
60 40% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Jun 23, 2018
60 40% I, Robot (2004) - Jun 23, 2018
60 40% A Scanner Darkly (2006) - Jun 23, 2018