We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

mcf1441

Flick Fan - 43 Film Ratings

Member Since: May 5, 2021

Location: USA

more Recent Ratings

72 36% Total Recall (2012) - May 05, 2021
76 50% Hudson Hawk (1991) - May 05, 2021
69 27% Maleficent (2014) - May 05, 2021
87 81% City of God (2002) - May 05, 2021
45 4% Showgirls (1995) - May 05, 2021
84 75% The Road Warrior (1981) - May 05, 2021
72 36% Super Mario Bros. (1993) - May 05, 2021
80 63% Mad Max (1979) - May 05, 2021
82 70% Tarzan (1999) - May 05, 2021
58 15% Spider-Man 3 (2007) - May 05, 2021