mchdtscc

mchdtscc
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 31 Jan 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 65% Whiplash (2014) - Rated 31 Jan 2019
75 40% Black Swan (2010) - Rated 31 Jan 2019
77 55% Lord of War (2005) - Rated 31 Jan 2019
57 5% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 31 Jan 2019
70 25% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 31 Jan 2019
75 40% Minority Report (2002) - Rated 31 Jan 2019
79 80% Léon: The Professional (1994) - Rated 31 Jan 2019
89 95% Barton Fink (1991) - Rated 31 Jan 2019
66 15% Looper (2012) - Rated 31 Jan 2019
79 80% Being John Malkovich (1999) - Rated 31 Jan 2019