mck619

mck619
Film Freak - 500 Film Ratings
Member Since: 02 Mar 2013
Location: Los Angeles, California, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I have better taste in movies than you.

more Recent Ratings

99 99% Life of Pi (2012) - Rated 13 Dec 2016
60 14% The Waterboy (1998) - Rated 30 Apr 2015
75 29% Burn After Reading (2008) - Rated 30 Apr 2015
72 25% Monsters vs. Aliens (2009) - Rated 30 Apr 2015
60 14% Red Dragon (2002) - Rated 30 Apr 2015
100 99% Spirited Away (2001) - Rated 30 Apr 2015
90 74% Rashomon (1950) - Rated 30 Apr 2015
81 47% Hellraiser (1987) - Rated 30 Apr 2015
65 16% Hancock (2008) - Rated 30 Apr 2015
50 11% Dragonheart (1996) - Rated 30 Apr 2015