Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
mde0504

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jun 6, 2020

more Recent Ratings
97 65% Call Me by Your Name (2017) - Jun 06, 2020
95 45% A Clockwork Orange (1971) - Jun 06, 2020
95 45% Get Out (2017) - Jun 06, 2020
95 45% Goodfellas (1990) - Jun 06, 2020
98 75% The Shining (1980) - Jun 06, 2020
100 90% Parasite (2019) - Jun 06, 2020
100 90% Good Time (2017) - Jun 06, 2020
94 25% Blow-Up (1966) - Jun 06, 2020
93 10% A Serious Man (2009) - Jun 06, 2020
93 10% Full Metal Jacket (1987) - Jun 06, 2020