Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
mdevries

Film Freak - 794 Film Ratings

Member Since: Jun 28, 2015

Location: Canada

more Recent Ratings
66 35% The Man in the Iron Mask (1998) - Jun 29, 2020
60 25% Four Weddings and a Funeral (1994) - Jun 28, 2020
59 23% Leap Year (2010) - Jun 28, 2020
40 7% Bull Durham (1988) - Jun 27, 2020
71 52% The Firm (1993) - Jun 22, 2020
67 37% The Artist (2011) - Jun 14, 2020
70 49% The Place Beyond the Pines (2013) - Jun 14, 2020
77 68% The Spanish Prisoner (1997) - Jun 13, 2020
83 86% Paths of Glory (1957) - Jun 13, 2020
67 37% The Space Between Us (2017) - Jun 13, 2020