Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
mdsWYr

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Apr 13, 2019

more Recent Ratings
60 25% Inception (2010) - Apr 13, 2019
55 15% The Skeleton Key (2005) - Apr 13, 2019
70 35% Matilda (1996) - Apr 13, 2019
100 90% Apocalypto (2006) - Apr 13, 2019
100 90% 127 Hours (2010) - Apr 13, 2019
85 75% Yes Man (2008) - Apr 13, 2019
80 55% Inside Llewyn Davis (2013) - Apr 13, 2019
80 55% Interstellar (2014) - Apr 13, 2019
30 5% King Kong (2005) - Apr 13, 2019
80 55% Jurassic Park (1993) - Apr 13, 2019