mediomatic

mediomatic
Movie Buff - 195 Film Ratings
Member Since: 18 Aug 2009
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 34% Die Another Day (2002) - Rated 30 May 2010
75 55% Clueless (1995) - Rated 30 May 2010
70 34% Mr. Deeds (2002) - Rated 30 May 2010
60 10% National Treasure: Book of Secrets (2007) - Rated 30 May 2010
65 17% Sweet Home Alabama (2002) - Rated 30 May 2010
80 75% Rush Hour (1998) - Rated 30 May 2010
80 75% Shrek 2 (2004) - Rated 30 May 2010
70 34% Space Jam (1996) - Rated 30 May 2010
80 75% Field of Dreams (1989) - Rated 30 May 2010
95 97% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 30 May 2010