medsalehi

medsalehi
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 19 Nov 2021
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 86% Dune (2021) - Rated 19 Nov 2021
80 53% Furious 7 (2015) - Rated 19 Nov 2021
60 13% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 19 Nov 2021
60 13% Scary Movie 5 (2013) - Rated 19 Nov 2021
70 36% Cruella (2021) - Rated 19 Nov 2021
60 13% Fifty Shades Freed (2018) - Rated 19 Nov 2021
70 36% Fifty Shades Darker (2017) - Rated 19 Nov 2021
60 13% Fifty Shades of Grey (2015) - Rated 19 Nov 2021
80 53% Dunkirk (2017) - Rated 19 Nov 2021
100 86% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 19 Nov 2021