megakrega

megakrega
Flick Fan - 66 Film Ratings
Member Since: 10 Apr 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 80% Vikings (2013) - Rated 10 Apr 2017
90 80% Into the Badlands (2015) - Rated 10 Apr 2017
90 80% The Princess Bride (1987) - Rated 10 Apr 2017
90 80% The Wild Bunch (1969) - Rated 10 Apr 2017
80 45% Thor: The Dark World (2013) - Rated 10 Apr 2017
80 45% Saw (2003) - Rated 10 Apr 2017
80 45% Underworld: Evolution (2006) - Rated 10 Apr 2017
80 45% The Grey (2012) - Rated 10 Apr 2017
100 93% Avatar (2009) - Rated 10 Apr 2017
85 65% Apocalypto (2006) - Rated 10 Apr 2017