megalomanu

megalomanu
Movie Buff - 107 Film Ratings
Member Since: 16 Jun 2009
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 73% L.A. Confidential (1997) - Rated 16 Jun 2009
70 40% The Dark Knight (2008) - Rated 16 Jun 2009
85 86% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 16 Jun 2009
92 94% The Wages of Fear (1953) - Rated 16 Jun 2009
80 73% Man Bites Dog (1992) - Rated 16 Jun 2009
35 5% Planet of the Apes (2001) - Rated 16 Jun 2009
55 21% Lord of War (2005) - Rated 16 Jun 2009
75 55% Traffic (2000) - Rated 16 Jun 2009
70 40% Bowling for Columbine (2002) - Rated 16 Jun 2009
92 94% Alien (1979) - Rated 16 Jun 2009