megamorph

megamorph
Movie Buff - 273 Film Ratings
Member Since: 29 Dec 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 51% Dogma (1999) - Rated 17 Feb 2013
70 36% Killer Klowns from Outer Space (1988) - Rated 17 Feb 2013
86 65% Beetlejuice (1988) - Rated 17 Feb 2013
86 65% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 17 Feb 2013
84 58% Young Adult (2011) - Rated 17 Feb 2013
76 44% Brüno (2009) - Rated 17 Feb 2013
84 58% The Evil Dead (1981) - Rated 17 Feb 2013
80 51% Lords of Dogtown (2005) - Rated 17 Feb 2013
90 77% The Devil's Rejects (2005) - Rated 17 Feb 2013
92 80% Shutter Island (2010) - Rated 17 Feb 2013