mehmet.42

mehmet42
Member Since: 09 Jul 2013
Location: kocaeli, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: oberyn martell.

more Recent Ratings

75 30% The Scorpion King (2002) - Rated 16 Sep 2014
85 72% Mongol (2007) - Rated 16 Sep 2014
85 72% Sherlock Holmes (2009) - Rated 16 Sep 2014
75 30% Avatar (2009) - Rated 16 Sep 2014
70 8% Unthinkable (2010) - Rated 16 Sep 2014
85 72% The Experiment (2010) - Rated 16 Sep 2014
75 30% Av Mevsimi (2010) - Rated 16 Sep 2014
85 72% Intouchables (2011) - Rated 16 Sep 2014
80 55% Headhunters (2011) - Rated 16 Sep 2014
80 55% Çalgı çengi (2011) - Rated 16 Sep 2014