Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
mehmetşerif

Cinema Addict - 1503 Film Ratings

Member Since: Apr 11, 2019

Location: Turkey

Bio: I love movie.
more Recent Ratings
Check out mehmetşerif's...
94 85% Dark Waters (2019) - May 10, 2021
81 52% Palm Springs (2020) - May 09, 2021
90 73% Nobody (2021) - May 08, 2021
70 17% Illang: The Wolf Brigade (2018) - May 06, 2021
94 85% The Man Who Wasn't There (2001) - May 05, 2021
84 56% War Machine (2017) - Apr 28, 2021
100 94% Born on the Fourth of July (1989) - Apr 20, 2021
95 87% Chungking Express (1994) - Apr 19, 2021
75 26% The Hurt Locker (2009) - Apr 18, 2021
75 26% Leave No Trace (2018) - Apr 15, 2021