melancholiaa

Cinema Addict - 1256 Film Ratings
Member Since: Nov 22, 2017
Bio: Sinema sever, bilim kurgu tutkunu, amatör senarist.
Check out melancholiaa's...
65 30% | Wonder Woman 1984 (2020) - Dec 28, 2020 |
75 67% | Wolfwalkers (2020) - Dec 28, 2020 |
75 67% | Another Round (2020) - Dec 28, 2020 |
90 95% | The Leftovers (2014) - Dec 20, 2020 |
60 17% | I'm Thinking of Ending Things (2020) - Dec 20, 2020 |
65 30% | Tenet (2020) - Dec 20, 2020 |
60 17% | Freaky (2020) - Dec 20, 2020 |
70 49% | The Prince of Egypt (1998) - Dec 20, 2020 |
70 49% | Run (2020) - Dec 20, 2020 |
75 67% | His House (2020) - Dec 20, 2020 |