melanieb503

Recent Ratings
Check out melanieb503's...
9 81% | Avengers: Age of Ultron (2015) - Jan 19, 2020 |
9 81% | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Jan 19, 2020 |
8 50% | The Golden Compass (2007) - Jan 19, 2020 |
7 31% | The Goonies (1985) - Jan 19, 2020 |
9 81% | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Jan 19, 2020 |
8 50% | Clash of the Titans (2010) - Jan 19, 2020 |
6 18% | Close Encounters of the Third Kind (1977) - Jan 19, 2020 |
8 50% | Jurassic Park (1993) - Jan 19, 2020 |
9 81% | Knowing (2009) - Jan 19, 2020 |
6 18% | The Pursuit of Happyness (2006) - Jan 19, 2020 |