melanous

melanous
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 28 Mar 2014
Location: ?stanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Gelmis bulundum.

more Recent Ratings

84 24% Persepolis (2007) - Rated 28 Mar 2014
85 31% Persona (1966) - Rated 28 Mar 2014
83 18% Trainspotting (1996) - Rated 28 Mar 2014
94 77% The Big Lebowski (1998) - Rated 28 Mar 2014
93 66% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 28 Mar 2014
90 44% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 28 Mar 2014
83 18% Requiem for a Dream (2000) - Rated 28 Mar 2014
80 7% Princess Mononoke (1997) - Rated 28 Mar 2014
85 31% A Clockwork Orange (1971) - Rated 28 Mar 2014
91 51% Amélie (2001) - Rated 28 Mar 2014