Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
melih.

Movie Buff - 372 Film Ratings

Member Since: Sep 6, 2018

Location: Turkey

Bio: this is life, we suffer and slave and expire, that's it.
https://twitter.com/bettercallmelih
more Recent Ratings
75 41% The New Pope (2019) - Jul 07, 2020
90 86% Unbelievable (2019) - Jun 29, 2020
80 57% The Plot Against America (2020) - Jun 28, 2020
85 72% I Know This Much Is True (2020) - Jun 15, 2020
90 86% Incendies (2010) - Jun 14, 2020
75 41% Inside Borussia Dortmund (2019) - Jun 12, 2020
75 41% Who is America? (2018) - Jun 07, 2020
85 72% The Great (2020) - Jun 05, 2020
85 72% The Young Pope (2016) - Jun 02, 2020
90 86% Peep Show (2003) - May 28, 2020