melistezcan

melistezcan
Movie Buff - 102 Film Ratings
Member Since: 28 Jun 2016
Location: ?stanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 76% Preacher (2016) - Rated 30 Jun 2016
98 94% The Hangover (2009) - Rated 30 Jun 2016
96 86% Bleach (2004) - Rated 29 Jun 2016
95 76% Elfen Lied (2004) - Rated 29 Jun 2016
97 89% Noragami (2014) - Rated 29 Jun 2016
95 76% Tokyo Ghoul (2014) - Rated 29 Jun 2016
98 94% Another (2012) - Rated 29 Jun 2016
94 67% Claymore (2007) - Rated 29 Jun 2016
97 89% Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) - Rated 29 Jun 2016
98 94% Parasyte: The Maxim (2014) - Rated 29 Jun 2016