melk0

melk0
Movie Buff - 161 Film Ratings
Member Since: 08 Sep 2013
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 36% Moulin Rouge! (2001) - Rated 15 Mar 2015
83 69% Whiplash (2014) - Rated 21 Feb 2015
87 86% Birdman (2014) - Rated 21 Feb 2015
85 78% Nightcrawler (2014) - Rated 21 Feb 2015
70 26% I Am Love (2010) - Rated 02 Feb 2015
62 12% American Sniper (2014) - Rated 24 Jan 2015
82 66% Gone Girl (2014) - Rated 11 Jan 2015
90 93% The Act of Killing (2012) - Rated 28 Dec 2014
80 60% The Imitation Game (2014) - Rated 28 Dec 2014
70 26% Palo Alto (2014) - Rated 28 Dec 2014