Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
mülkiyeliSM

Movie Buff - 173 Film Ratings

Member Since: May 11, 2019

Location: Turkey

Bio: antikapitalist, post-yapısalcı, biraz marksist, biraz anarşist, az da olsa postmodern, ütopya sever :)
more Recent Ratings
Check out mülkiyeliSM's...
78 8% Mad Max: Fury Road (2015) - May 11, 2019
83 70% Avengers: Infinity War (2018) - May 11, 2019
79 15% Avengers: Age of Ultron (2015) - May 11, 2019
81 58% The Avengers (2012) - May 11, 2019
80 36% Batman Begins (2005) - May 11, 2019
80 36% Son of Batman (2014) - May 11, 2019
79 15% Iron Man 3 (2013) - May 11, 2019
80 36% Iron Man 2 (2010) - May 11, 2019
80 36% Iron Man (2008) - May 11, 2019
80 36% The Godfather: Part II (1974) - May 11, 2019