Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
meloray

Movie Buff - 160 Film Ratings

Member Since: Jan 15, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
100 99% The Room (2003) - Feb 26, 2018
70 28% Flight (2012) - Jan 15, 2018
80 50% Çogunluk (2010) - Jan 15, 2018
80 50% Insaat (2003) - Jan 15, 2018
40 7% The Tourist (2010) - Jan 15, 2018
10 0% Incir Reçeli (2011) - Jan 15, 2018
10 0% The Fault in Our Stars (2014) - Jan 15, 2018
80 50% Scarface (1983) - Jan 15, 2018
75 39% Sicario (2015) - Jan 15, 2018
95 90% Psycho (1960) - Jan 15, 2018