Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
mennede

Movie Buff - 183 Film Ratings

Member Since: Jul 21, 2018

Location: Germany

more Recent Ratings
70 75% They Shall Not Grow Old (2018) - Mar 10, 2019
75 83% The Man from Earth (2007) - Sep 15, 2018
55 42% Kubo and the Two Strings (2016) - Sep 15, 2018
50 30% Sleepy Hollow (1999) - Sep 15, 2018
80 91% Pulp Fiction (1994) - Sep 15, 2018
75 83% The Princess Bride (1987) - Sep 15, 2018
75 83% The Usual Suspects (1995) - Sep 15, 2018
70 75% A Quiet Place (2018) - Sep 15, 2018
75 83% Ex Machina (2015) - Sep 15, 2018
55 42% The City of Lost Children (1995) - Sep 15, 2018