menorah

menorah
Movie Buff - 107 Film Ratings
Member Since: 19 Nov 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 82% City of God (2002) - Rated 19 Nov 2012
86 61% Patton (1970) - Rated 19 Nov 2012
70 17% (500) Days of Summer (2009) - Rated 19 Nov 2012
88 71% The Squid and the Whale (2005) - Rated 19 Nov 2012
86 61% The Meaning of Life (1983) - Rated 19 Nov 2012
84 50% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 19 Nov 2012
84 50% Double Indemnity (1944) - Rated 19 Nov 2012
90 82% Notorious (1946) - Rated 19 Nov 2012
86 61% The Apartment (1960) - Rated 19 Nov 2012
92 91% The Godfather (1972) - Rated 19 Nov 2012