meofm

meofm
Flick Fan - 59 Film Ratings
Member Since: 07 Dec 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

73 13% Yes Man (2008) - Rated 07 Dec 2020
83 55% Blood Diamond (2006) - Rated 07 Dec 2020
82 50% Stalker (1979) - Rated 07 Dec 2020
60 4% Click (2006) - Rated 07 Dec 2020
55 2% 10 Cloverfield Lane (2016) - Rated 07 Dec 2020
80 42% The Imitation Game (2014) - Rated 07 Dec 2020
86 72% Ex Machina (2015) - Rated 07 Dec 2020
70 7% It (2017) - Rated 07 Dec 2020
0% Fantastic Four (2005) - Rated 07 Dec 2020
79 33% Uncut Gems (2019) - Rated 07 Dec 2020