Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
mert2707

Movie Buff - 425 Film Ratings

Member Since: Jul 7, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out mert2707's...
70 50% Suzaki paradise: Akashingo (1956) - Jan 20, 2020
47 11% Atlantique (2019) - Jan 13, 2020
53 18% Fighting with My Family (2019) - Jan 12, 2020
55 20% The Peanut Butter Falcon (2019) - Jan 12, 2020
73 60% Kamera o tomeru na! (2017) - Jan 12, 2020
65 40% Knives Out (2019) - Jan 12, 2020
51 15% The Beach Bum (2019) - Jan 09, 2020
66 44% Bacurau (2019) - Jan 08, 2020
77 70% When They See Us (2019) - Jan 08, 2020
62 34% The Fall (2019) - Jan 06, 2020