mertburan

mertburan
Flick Fan - 90 Film Ratings
Member Since: 15 Sep 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

76 60% Rachel Getting Married (2008) - Rated 16 Sep 2017
68 27% Kiss Kiss Bang Bang (2005) - Rated 16 Sep 2017
86 87% V for Vendetta (2006) - Rated 16 Sep 2017
82 76% Her (2013) - Rated 16 Sep 2017
72 43% Confessions of a Dangerous Mind (2002) - Rated 16 Sep 2017
88 88% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 16 Sep 2017
73 46% Volver (2006) - Rated 16 Sep 2017
75 53% The Virgin Suicides (2000) - Rated 16 Sep 2017
72 43% Melancholia (2011) - Rated 15 Sep 2017
72 43% Amores Perros (2000) - Rated 15 Sep 2017