mertetcioglu
Recent Ratings
Check out mertetcioglu's...
62 12% | Prometheus (2012) - Rated 28 May 2019 |
78 29% | Ölümlü Dünya (2018) - Rated 25 May 2019 |
80 33% | Aile Arasinda (2017) - Rated 24 May 2019 |
83 47% | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Rated 22 May 2019 |
71 21% | Lucy (2014) - Rated 18 May 2019 |
65 15% | Full Metal Jacket (1987) - Rated 17 May 2019 |
67 17% | Funny Games (1997) - Rated 16 May 2019 |
58 10% | Ay Lav Yu (2010) - Rated 08 May 2019 |
64 13% | Fantastic Planet (1973) - Rated 07 May 2019 |
73 26% | A Night at the Roxbury (1998) - Rated 07 May 2019 |