mertk

mertk
Film Freak - 943 Film Ratings
Member Since: 28 Jun 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: whatever dude

more Recent Ratings

60 20% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 28 Jun 2015
90 85% The Kid (1921) - Rated 28 Jun 2015
70 41% Burn After Reading (2008) - Rated 28 Jun 2015
70 41% Children of Men (2006) - Rated 28 Jun 2015
60 20% This Is England (2006) - Rated 28 Jun 2015
70 41% Looper (2012) - Rated 28 Jun 2015
80 66% Mr. Smith Goes to Washington (1939) - Rated 28 Jun 2015
80 66% 28 Days Later (2002) - Rated 28 Jun 2015
70 41% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 28 Jun 2015
80 66% The Apartment (1960) - Rated 28 Jun 2015