Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
mertozdal

Flick Fan - 23 Film Ratings

Member Since: Jul 19, 2019

Location: Netherlands

more Recent Ratings
Check out mertozdal's...
100 0% Donnie Darko (2001) - Jul 19, 2019
100 0% Amores Perros (2000) - Jul 19, 2019
10 0% The Sixth Sense (1999) - Jul 19, 2019
100 0% Full Metal Jacket (1987) - Jul 19, 2019
100 0% Reservoir Dogs (1992) - Jul 19, 2019
100 0% Oldboy (2003) - Jul 19, 2019
100 0% Braveheart (1995) - Jul 19, 2019
100 0% Aliens (1986) - Jul 19, 2019
100 0% American History X (1998) - Jul 19, 2019
100 0% The Pianist (2002) - Jul 19, 2019