Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
mervburc

Movie Buff - 436 Film Ratings

Member Since: Sep 6, 2018

Location: ─░stanbul, Turkey

Age: 25

more Recent Ratings
Check out mervburc's...
70 50% Klaus (2019) - Dec 23, 2019
55 33% The Knight Before Christmas (2019) - Nov 27, 2019
60 38% Deliha 2 (2018) - Nov 02, 2019
30 16% Karakomik Filmler: 2 Arada (2019) - Oct 27, 2019
20 12% Karakomik Filmler: Ka├žamak (2019) - Oct 27, 2019
45 25% Cebimdeki Yabanci (2018) - Oct 09, 2019
60 38% Batman Begins (2005) - Oct 09, 2019
85 82% Miracle in Cell No.7 (2013) - Oct 08, 2019
70 50% Spider-Man: Far from Home (2019) - Oct 08, 2019
40 22% Spider-Man: Homecoming (2017) - Oct 08, 2019