meryus

meryus
Movie Buff - 206 Film Ratings
Member Since: 05 Mar 2022
Location: giresun, Türkiye, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 63% Before Sunset (2004) - Rated 11 Sep 2023
85 84% Before Sunrise (1995) - Rated 11 Sep 2023
75 21% Battleship (2012) - Rated 11 Sep 2023
70 14% The Batman (2022) - Rated 11 Sep 2023
78 32% The Basketball Diaries (1995) - Rated 11 Sep 2023
79 38% Back to the Future Part III (1990) - Rated 11 Sep 2023
85 84% Back to the Future (1985) - Rated 11 Sep 2023
80 47% Baby Driver (2017) - Rated 11 Sep 2023
78 32% Babel (2006) - Rated 11 Sep 2023
70 14% Ayla (2017) - Rated 11 Sep 2023