mesuty

mesuty
Movie Buff - 126 Film Ratings
Member Since: 19 Jun 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

73 12% The Thin Red Line (1998) - Rated 27 Jun 2015
93 90% Schindler's List (1993) - Rated 26 Jun 2015
82 38% Mission: Impossible 2 (2000) - Rated 26 Jun 2015
88 69% Pearl Harbor (2001) - Rated 26 Jun 2015
95 95% Hababam sinifi dokuz doguruyor (1978) - Rated 24 Jun 2015
90 79% Köyden Indim Sehire (1974) - Rated 24 Jun 2015
78 25% The Da Vinci Code (2006) - Rated 24 Jun 2015
80 32% Vicky Cristina Barcelona (2008) - Rated 24 Jun 2015
88 69% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 24 Jun 2015
96 98% The Notebook (2004) - Rated 24 Jun 2015