metaljester

metaljester
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 09 Apr 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 82% The Road (2009) - Rated 09 Apr 2017
90 82% Grease (1978) - Rated 09 Apr 2017
80 46% National Treasure: Book of Secrets (2007) - Rated 09 Apr 2017
95 96% Iron Man (2008) - Rated 09 Apr 2017
15 2% Waterworld (1995) - Rated 09 Apr 2017
30 8% Just Married (2003) - Rated 09 Apr 2017
90 82% Milk (2008) - Rated 09 Apr 2017
80 46% The Bourne Identity (2002) - Rated 09 Apr 2017
85 68% Mystic River (2003) - Rated 09 Apr 2017
78 24% Mulan (1998) - Rated 09 Apr 2017