meticula

meticula
Flick Fan - 62 Film Ratings
Member Since: 28 Mar 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 22% Infinity Chamber (2016) - Rated 09 Apr 2020
75 16% Train to Busan (2016) - Rated 31 Mar 2020
85 38% Ex Machina (2015) - Rated 30 Mar 2020
90 64% Midsommar (2019) - Rated 30 Mar 2020
90 64% Get Out (2017) - Rated 30 Mar 2020
99 81% Serenity (2005) - Rated 30 Mar 2020
100 91% Firefly (2002) - Rated 30 Mar 2020
85 38% Arrival (2016) - Rated 29 Mar 2020
85 38% Bird Box (2018) - Rated 29 Mar 2020
90 64% I Am Legend (2007) - Rated 29 Mar 2020