mexijew

mexijew
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 14 May 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 73% Bring It On (2000) - Rated 16 May 2016
96 87% Alien (1979) - Rated 14 May 2016
89 78% Boogie Nights (1997) - Rated 14 May 2016
35 5% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 14 May 2016
87 67% Like Water for Chocolate (1992) - Rated 14 May 2016
85 58% Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Rated 14 May 2016
75 25% Joe Dirt (2001) - Rated 14 May 2016
40 8% Wild Hogs (2007) - Rated 14 May 2016
25 1% Ernest Goes to Camp (1987) - Rated 14 May 2016
80 44% Brokeback Mountain (2005) - Rated 14 May 2016