mezger

mezger
Movie Buff - 111 Film Ratings
Member Since: 27 Nov 2013
Location: Greece
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 87% Battlestar Galactica (2003) - Rated 17 Dec 2013
78 73% 12 Monkeys (1995) - Rated 17 Dec 2013
85 87% L.A. Confidential (1997) - Rated 10 Dec 2013
75 64% Groundhog Day (1993) - Rated 10 Dec 2013
55 24% Close Encounters of the Third Kind (1977) - Rated 10 Dec 2013
85 87% Children of Men (2006) - Rated 10 Dec 2013
78 73% 24 Hour Party People (2002) - Rated 27 Nov 2013
59 28% 9 (2005) - Rated 27 Nov 2013
85 87% City of God (2002) - Rated 27 Nov 2013
45 16% The King's Speech (2010) - Rated 27 Nov 2013