mfabian

mfabian
Film Freak - 527 Film Ratings
Member Since: 12 Mar 2012
Location: houston, tx, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

68 9% The Dukes of Hazzard (2005) - Rated 23 Mar 2012
93 92% The Notebook (2004) - Rated 23 Mar 2012
62 7% Orange County (2002) - Rated 23 Mar 2012
88 52% Young Guns (1988) - Rated 23 Mar 2012
89 65% Chasing Amy (1997) - Rated 23 Mar 2012
90 79% The Sandlot (1993) - Rated 23 Mar 2012
88 52% District 9 (2009) - Rated 23 Mar 2012
38 2% Bean (1997) - Rated 23 Mar 2012
79 17% Evolution (2001) - Rated 23 Mar 2012
72 12% Big Fish (2003) - Rated 23 Mar 2012