mfkaraca

mfkaraca
Film Freak - 805 Film Ratings
Member Since: 10 Dec 2011
Location: Istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 69% Bridge of Spies (2015) - Rated 08 Jan 2016
92 96% The Hateful Eight (2015) - Rated 08 Jan 2016
92 96% The Revenant (2015) - Rated 08 Jan 2016
75 59% Spectre (2015) - Rated 07 Jan 2016
91 96% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 23 Aug 2015
81 75% The Terminator (1984) - Rated 23 Aug 2015
60 25% Dinner for Schmucks (2010) - Rated 09 Aug 2015
79 69% Ant-Man (2015) - Rated 09 Aug 2015
35 8% Fantastic Four (2015) - Rated 09 Aug 2015
82 78% Mission: Impossible - Rogue Nation (2015) - Rated 07 Aug 2015