Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
m_fkocaaslan

Film Freak - 862 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2014

Location: Manisa, Turkey

more Recent Ratings
50 2% Eli (2019) - Jul 20, 2020
75 53% Unutursam Fısılda (2014) - Jun 28, 2020
60 8% Biz Size Doneriz (2017) - Jun 28, 2020
45 1% Karakomik Filmler: Emanet (2020) - Jun 27, 2020
62 10% Karakomik Filmler: Deli (2020) - Jun 27, 2020
63 11% Aslı Gibidir (2019) - Jun 27, 2020
76 58% Issiz adam (2008) - Jun 27, 2020
58 6% The Way Back (2020) - Jun 27, 2020
60 8% Biz Böyleyiz (2020) - Jun 27, 2020
65 15% Limonata (2015) - Jun 27, 2020