mfuria

mfuria
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 12 Mar 2018
Location: Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 71% Mulholland Drive (2001) - Rated 12 Mar 2018
95 88% No Country for Old Men (2007) - Rated 12 Mar 2018
90 71% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 12 Mar 2018
75 44% Rambo (2008) - Rated 12 Mar 2018
90 71% Frost/Nixon (2008) - Rated 12 Mar 2018
95 88% Rain Man (1988) - Rated 12 Mar 2018
90 71% Alien (1979) - Rated 12 Mar 2018
70 34% Lethal Weapon 2 (1989) - Rated 12 Mar 2018
60 17% The Hunger Games (2012) - Rated 12 Mar 2018
50 7% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 12 Mar 2018