Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
mgbd0r

Flick Fan - 19 Film Ratings

Member Since: Apr 13, 2019

more Recent Ratings
21% The Insider (1999) - Apr 13, 2019
21% The Master (2012) - Apr 13, 2019
21% Irreversible (2002) - Apr 13, 2019
21% My Cousin Vinny (1992) - Apr 13, 2019
30 50% Dallas Buyers Club (2013) - Apr 13, 2019
21% Network (1976) - Apr 13, 2019
21% Clerks II (2006) - Apr 13, 2019
21% The Wrestler (2008) - Apr 13, 2019
80 92% Dead Poets Society (1989) - Apr 13, 2019
60 73% The Pianist (2002) - Apr 13, 2019