mgraham

mgraham
Flick Fan - 52 Film Ratings
Member Since: 28 Jun 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 44% A Midsummer Night's Sex Comedy (1982) - Rated 28 Jun 2016
90 79% The Contender (2000) - Rated 28 Jun 2016
75 29% JFK (1991) - Rated 28 Jun 2016
82 56% Joy (2015) - Rated 28 Jun 2016
90 79% Charlie's Angels (2000) - Rated 28 Jun 2016
85 62% The Spectacular Now (2013) - Rated 28 Jun 2016
75 29% Man Up (2015) - Rated 28 Jun 2016
80 44% Lake of Fire (2006) - Rated 28 Jun 2016
60 16% London Has Fallen (2016) - Rated 28 Jun 2016
70 23% Used Cars (1980) - Rated 28 Jun 2016