mharris717

mharris717
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 16 Apr 2011
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 41% Blue Chips (1994) - Rated 10 Mar 2014
95 91% Gladiator (2000) - Rated 10 Mar 2014
85 58% Magnolia (1999) - Rated 10 Mar 2014
95 91% The Matrix (1999) - Rated 10 Mar 2014
85 58% The Lego Movie (2014) - Rated 10 Mar 2014
55 2% Jumper (2008) - Rated 16 Apr 2011
95 91% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 16 Apr 2011
85 58% Burn After Reading (2008) - Rated 16 Apr 2011
70 19% Chicken Run (2000) - Rated 16 Apr 2011
85 58% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 16 Apr 2011