Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
mhrobbins12

Movie Buff - 189 Film Ratings

Member Since: Dec 31, 2017

Location: USA

more Recent Ratings
Check out mhrobbins12's...
93 71% Lilo & Stitch (2002) - Jan 02, 2018
85 40% The Devil Wears Prada (2006) - Jan 02, 2018
93 71% Bridesmaids (2011) - Jan 02, 2018
95 82% True Detective (2014) - Jan 02, 2018
92 64% Teenage Mutant Ninja Turtles (1990) - Jan 02, 2018
92 64% The Parent Trap (1998) - Jan 02, 2018
40 5% The Nutty Professor (1996) - Jan 02, 2018
76 17% Napoleon Dynamite (2004) - Jan 02, 2018
88 49% My Big Fat Greek Wedding (2002) - Jan 02, 2018
86 44% My Best Friend's Wedding (1997) - Jan 02, 2018