miad.kh

miadkh
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 13 Apr 2019
Location: Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: electrician

more Recent Ratings

65 50% Shoplifters (2018) - Rated 13 Apr 2019
62 40% The Revenant (2015) - Rated 13 Apr 2019
50 31% Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) - Rated 13 Apr 2019
98 86% Pulp Fiction (1994) - Rated 13 Apr 2019
82 59% Batman Begins (2005) - Rated 13 Apr 2019
13% Hulk (2003) - Rated 13 Apr 2019
20 22% The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - Rated 13 Apr 2019
95 72% Taxi Driver (1976) - Rated 13 Apr 2019
99 95% Inception (2010) - Rated 13 Apr 2019
4% War of the Worlds (2005) - Rated 13 Apr 2019