micdenton

micdenton
Movie Buff - 275 Film Ratings
Member Since: 26 Feb 2012
Location: Costa Mesa, CA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 88% Night on Earth (1991) - Rated 26 Feb 2012
100 97% The Princess Bride (1987) - Rated 26 Feb 2012
5% Bad Santa (2003) - Rated 26 Feb 2012
50 38% Dumb and Dumber (1994) - Rated 26 Feb 2012
50 38% Planes, Trains and Automobiles (1987) - Rated 26 Feb 2012
50 38% City Slickers (1991) - Rated 26 Feb 2012
50 38% Roxanne (1987) - Rated 26 Feb 2012
40 27% An American Werewolf in London (1981) - Rated 26 Feb 2012
5% 101 Dalmatians (1996) - Rated 26 Feb 2012
75 77% Enchanted (2007) - Rated 26 Feb 2012