michael1334

michael1334
Flick Fan - 91 Film Ratings
Member Since: 23 Nov 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 85% Pulp Fiction (1994) - Rated 23 Nov 2015
93 95% Fallen Angels (1995) - Rated 23 Nov 2015
78 78% Cemetery Man (1994) - Rated 23 Nov 2015
79 81% An Ideal Husband (1999) - Rated 23 Nov 2015
67 51% The Bourne Identity (2002) - Rated 23 Nov 2015
62 23% Underworld (2003) - Rated 23 Nov 2015
66 43% Gattaca (1997) - Rated 23 Nov 2015
72 65% Goodfellas (1990) - Rated 23 Nov 2015
68 54% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 23 Nov 2015
70 61% The Shining (1980) - Rated 23 Nov 2015