mickyattu

mickyattu
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 21 Mar 2020
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 86% The Castle in the Sky (1986) - Rated 30 Mar 2020
39 2% Uncut Gems (2019) - Rated 21 Mar 2020
86 58% Knives Out (2019) - Rated 21 Mar 2020
94 86% Trainspotting (1996) - Rated 21 Mar 2020
82 41% Frozen (2013) - Rated 21 Mar 2020
92 72% Wreck-It Ralph (2012) - Rated 21 Mar 2020
94 86% Isle of Dogs (2018) - Rated 21 Mar 2020
98 97% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 21 Mar 2020
74 25% Cube (1997) - Rated 21 Mar 2020
45 8% Edward Scissorhands (1990) - Rated 21 Mar 2020