micropromax

micropromax
Movie Buff - 298 Film Ratings
Member Since: 23 Feb 2014
Location: Quebec, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 70% Paycheck (2003) - Rated 23 Feb 2014
30 11% Ghost Ship (2002) - Rated 23 Feb 2014
50 40% Mr. Deeds (2002) - Rated 23 Feb 2014
80 83% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 23 Feb 2014
50 40% Taken 2 (2012) - Rated 23 Feb 2014
50 40% Looper (2012) - Rated 23 Feb 2014
80 83% Puss in Boots (2011) - Rated 23 Feb 2014
70 70% The Adventures of Tintin (2011) - Rated 23 Feb 2014
80 83% The Next Three Days (2010) - Rated 23 Feb 2014
40 24% Quantum of Solace (2008) - Rated 23 Feb 2014